PL
EN RU
dr green
Katalog produktów

Nawóz donasienny

DR GREEN PRIME 1kg

DR GREEN – PRIME

Formuła nawozu donasiennego z fosforem, który oferujemy, jest niezwykle wydajna oraz efektywna. Jest to produkt najnowszej generacji, który zawiera ogromną ilość składników mineralnych (aż 522 gramy na kilogram nawozu).

Nasz mikroelementowy nawóz donasienny wzbogacony jest dodatkami (w tym niezbędne witaminy i aminokwasy), które znacząco wspomagają proces kiełkowania nasion oraz sprawiają, iż rozwój systemu korzeniowego w początkowej fazie rozwoju przebiega sprawnie i bezproblemowo.

DR GREEN PRIME to:

  • zwiększona energia i zdolność kiełkowania w warunkach niedoboru wody
  • synergia z zaprawą nasienną
  • mocny system korzeniowy
  • dynamiczny przyrost

Zaprawianie nasion z naszym nawozem

Nasz wysokiej jakości nawóz polecamy szczególnie do zaprawiania nasion, gdy przygotowujemy materiał siewny

Sposób przygotowania:

Zaprawianie ziaren zbóż (jęczmień, żyto, owies, pszenżyto, pszenica): Przy zaprawianiu ziaren zbóż należy rozpuścić 200 g oferowanego przez nas produktu w 5 litrach wody. Do roztworu dodać odpowiednią ilość pestycydu. Całość nie powinna przekraczać 11 litrów (cieczy roboczej). Dawka ta jest przeznaczona na 1000 kg nasion.

Zaprawianie nasion rzepaku: Rozpuść 200 g produktu w 3 litrach wody, następnie dodać roztwór środka pestycydowego. Nie przekraczaj 4 litrów cieczy roboczej. Jest to dawka przygotowana dla 100 kg nasion.

Zaprawianie ziaren kukurydzy: Do zaprawiania nasion kukurydzy należy użyć 150 g produktu, które rozpuszczamy w 1,5 litra wody. Oczywiście, podobnie jak w przypadku innych roślin, uzupełniamy o roztwór środka pestycydowego wybranego przez Ciebie. Taka mieszanka spokojnie wystarczy na 100 kg nasion.

Zaprawianie ziaren soi: Soja wymaga rozpuszczenia 150 g nawozu w 2 litrach wody. Uzupełnić o roztwór środka pestycydowego. Ciecz robocza nie powinna przekraczać 6 litrów. Tak przygotowany koktajl wystarczy na 100 kg nasion.

Zaprawianie nasion słonecznika: W przypadku słonecznika wystarczy 200 g nawozu na 2 litry wody. Postępować tak, jak w przypadku powyższych przykładów. Dawka na 100 kg nasion.

Zaprawianie nasion łubinu / grochu: 80 g nawozu na 2 litry wody w zupełności wystarczy. Dawka na 100 kg nasion.

 

Dostępny w opakowaniach:

0,2kg

1kg

2kg

4kg

 

Koszyk został zaktualizowany
Technologia została zmieniona